APPLE WATCH SERIES 4 MTVD2 LTE BLACK SPORT BAND 40MM SPACE GRAY ALUMINIUM

  75,700L

Kodi i Produktit: DUN220

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

ProcessorApple S4
InfoWatchOS 5
BrandApple
DISPLAY40MM OLED, SAPPHIRE
MEMORY16 GB
Bateria18 hours
Shko ne krye